Aktuality

Stěhování

Milí přátelé, už je to jisté, budeme se stěhovat a budovat nové zázemí na novém místě. Koukněte na fotky. Místo je to malebné a klidné, u lesa, na okraji obce STRUHADLO a je umístěno necelých 10 km od Klatov směrem na Domažlice...s krásným výhledem do kraje.

Nyní budeme potřebovat veškerou POMOC našich rodičů a přátel, dobrovolníků s budováním zázemí, abychom v září 2024 mohli bezpečně otevřít brány staro-nového lesního klubu. Pokud můžete nabídnout pomoc, materiál, pracovní sílu, neváhejte nás kontaktovat.

Budeme vás informovat, jak postupují přípravy. Také plánujeme spustit sbírku na Donio.cz. Komu by poloha vyhovovala lépe než Kamýk, neváhejte k nám své dítko od září zapsat. A šiřte informaci, že nekončíme. 

Přijímáme i tipy na nový název pro náš lesní klub. Díky

Letní tábory jsou plné

Oba letní tábory v Kamýku jsou už naplněné. Moc děkujeme. Těšíme se na všechny děti a jejich rodiče!


Zápis pro rok 2024/2025

Přátelé, kamarádi, rodičové, příznivci. 

Lesní klub Kamýk otevírá ZÁPIS pro příští školní rok.  Kamýk určitě nekončí, jsme nadšeni naší prací... ale možná se přestěhuje. Více v online formuláři.

Odkaz na online formulář:  https://forms.gle/gRAqZBLJvcwvCHft6


Jarní rodinný klubík

V Lesní klub Kamýk to s jarem ožívá a my pro vás chystáme další aktivitu - Rodinný klubík, který je hlavně pro maminky s menšími dětmi.

Přihláška:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesEl6j6rSrkT5yBo6XOpFerRtukatqkpl8JNq5dbGq3i_WDQ/viewform

Jarní slavnost

Naši milí příznivci, srdečně vás všechny zveme k nám do Kamýku. Přijďte se k nám podívat, zeptat se na cokoliv nebo s námi jen tak strávit příjemné odpoledne. Navíc nám už budou 2 roky :-)

Hledáme nového kamaráda

Zimní slavnost

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší zimní slavnosti. Užili jsme si tvořivé odpoledne a nasáli tu pravou vánoční atmosféru :-)

Podzimní slavnost

V pátek 20.10. u nás proběhla podzimní slavnost. Děkujeme všem, kdo se na nás přišli podívat a oživili s námi legendu o srdcestromu :-)


Rodinný klubík

Od září jsme spustili zbrusu nový rodinný klubík. Byly to pondělní dopolední setkání pro všechny, kteří u nás chtějí pobýt nebo si to u nás prostě zažít a potřebují u sebe ještě rodiče.

Nyní zcela naplněný podzimní běh končí a další přijde s jarním počasím. Sledujte nás, ať vám neuteče přihlašování na jarní rodinný klubík :-)

Lze přijít i jednorázově.

Moc se na vás těšíme! 
Fotogalerie z našich společných setkání