Aktuality

Změny od září 2023

Milí rodiče, kamarádi, příznivci a děti,

nastává nová doba, čas změny. Něco končí a něco nového začíná. Manželé Lindovští, zakladatelé a inspirátoři vzniku a fungování lesního klubu Kamýk v jeho prvním roce existence, ve spolku končí a definitivně ho opouštějí. Kamýk žije a pokračuje nadále ve svém fungování pod vedením  Andrey Haasové a Ivy Bohaté. 

A jak to bude tedy od září? Můžete se těšit na provoz lesního klubu 3 dny v týdnu, od středy do pátku. Zavádíme možnost i jen půldenní docházky. Nově pak nabídneme pondělní Rodinný klubík pro ty děti, které se ještě necítí připravené na odloučení od rodičů. 

Přivítáme nové průvodce, Evu, Anežku a Ditu, ale nadále se budete setkávat i s těmi, které znáte, s Ivčou, Mili nebo Lenkou. Čekají nás změny ve stravování, ale věříme, že vše zdárně zvládneme a uděláme pro vás Kamýk místem, jehož budete chtít být součástí.
Momentálně nabízíme ještě několik volných míst jak v klubu, tak v klubíku. Pokud vás cokoli zajímá, neváhejte nás kontaktovat, rádi vaše dotazy zodpovíme a můžete se přijít do Kamýku podívat.
Pokud můžete sdílejte naše nabídky, ať se dostanou k těm, ke kterým mají. 

Děkujeme.
Zakladatelům velký dík, obdiv a slávu. A pokračovatelům hodně sil a zdaru.
Váš Lesní klub Kamýk

Rodinný klubík

Srdečně vás všechny zveme do našeho zbrusu nového rodinného klubíku. Jsou to pondělní dopolední setkání pro všechny, kteří u nás chtějí pobýt nebo si to u nás prostě zažít a potřebují u sebe ještě rodiče.

Lze přijít i jednorázově.

Moc se na vás těšíme! Začínáme 4.9.2023.

Přikládám odkaz na přihlášení:

https://forms.gle/T8WMkAEWuRoY4L4D7Přidejte se k nám

Hledáme nové kamarády. Kontaktujte nás a zeptejte se na cokoliv.


Fotogalerie z našich společných setkání