Aktuality

Společné výlety

Každý týden v úterý v 9:00 chodíme s dětmi a jejich rodiči na společné výlety. Aktuální informace o pořádaných akcích naleznete ve facebookové skupině: "Venku s dětmi - Švihov a okolí" https://www.facebook.com/groups/416238046048422

Výlety se konají za každého počasí a jsou bez programu. Chodíme na různá místa do přírody nebo na venkovní hřiště v okolí Švihova. Záměrem je být venku, seznámit se, pobavit se a vyzkoušet s dětmi, jaký je pobyt venku se skupinou dalších dětí.

Kontaktovat nás můžete také na emailu lk.kamyk@gmail.com.

Fotogalerie z našich společných výletů


Hledáme posilu do týmu

Hledáme posilu do týmu - někoho, kdo:

  • je nadšený myšlenkou lesních školek

  • vidí smysl a poslání v práci s dětmi

  • vyznává respektující přístup k dětem i dospělým

  • miluje přírodu

  • chce pracovat venku

  • a byl by aktivní spoluzakladatel našeho lesního klubu. :)

Do nově vznikajícího lesního klubu v Kamýku u Švihova (okres Klatovy) hledáme průvodce od září 2022. Velkou výhodou jsou zkušenosti z provozu lesní školky a především chuť spolupracovat a tvořit pro děti projekt, umožňující trávit dětství venku a při tom se rozvíjet ve všech potřebných oblastech, při přípravě na dospělý život. Hledáme někoho, s kým si budeme rozumět, sdílet podobnou vizi :).

Plánujeme začít provoz od března 2022 na 2 dny v týdnu a od září 2022 pětidenní provoz. V současné chvíli řešíme a připravujeme především formální stránku provozu.

V případě zájmu nás můžete kontakt na emailu: lk.kamyk@gmail.com


Sháníme účetního

Tato část je v přípravě, děkujeme za pochopení. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na email: lk.kamyk@gmail.com